Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs Laura Lūsēna no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:


Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi vēlākais 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

▪ pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

▪ pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Atteikuma gadījumā Prece tiek nosūtīta uz T/C Ogres prestižs Omniva pakomātu, Mednieku iela 21/23.

Pēc Preces atgriešanas, Pārdevējs desmit dienu laikā veic Pirkuma samaksas atgriešanu, naudas līdzekļus pārskaitot uz Pircēja konta Nr. no kura tika saņemta pirkuma maksa.

PASŪTĪJUMA ATCELŠANAS TIESĪBAS

Pircējs vienas diennakts laikā pēc pasūtījuma izdarīšanas ir tiesīgs atcelt savu pasūtījumu, rakstot uz Pārdevēja e-pasta adresi [email protected]. Pārdevējs divu dienu laikā atskaita saņemto maksājumu atpakaļ.

STRĪDU RISINĀŠANAS KĀRTĪBA

Puses strīdus risina savstarpēji vienojoties. Ja pusēm viena mēneša laikā nav izdevies panākt vienošanos, tad strīdi tiek risināti Latvijas Republikas tiesā, ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus.

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.